OFICJALNIE: Milan Kvocera wrócił do Polski

OFICJALNIE: Milan Kvocera wrócił do Polski fot. Wisła Płock
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Płock

Milan Kvocera, były zawodnik Radomiaka Radom, będzie występował w Wiśle Płock.

„Nafciarze” mają za sobą bardzo dobry sezon, w którym zajęli wysoką, szóstą pozycję w tabeli Ekstraklasy. Teraz ich celem jest powtórzenie wyniku lub nawet go poprawienie.

W tym pomóc ma Milan Kvocera, ex-piłkarz AS Trenčín, a także były młodzieżowy reprezentant Słowacji.

24-latek od zimy pozostawał bez klubu, więc przybywa na mocy wolnego transferu. Kontrakt z nim został zawarty do połowy 2023 roku.

Wcześniej Wisła Płock testowała skrzydłowego chociażby w sparingach. Sztab szkoleniowy wie zatem już doskonale, jakie są jego mocne strony.

Nazwisko Kvocery może wydać się niektórym kibicom znane. Rzeczywiście, zawodnik w przeszłości przez pół roku był związany z Radomiakiem Radom, z którym rywalizował w I lidze. Rozegrał wtedy sześć spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy