Oficjalnie: Miño w Torino

Oficjalnie: Miño w Torino fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Torino FC

Juan Manuel Sánchez Miño został nowym zawodnikiem Torino.

Argentyńczyk przechodzi do ekipy z Włoch na zasadzie transferu definitywnego z Boca Juniors Buenos Aires. Włodarze popularnych "Byków" zapłacili za niego nieco ponad 3 miliony euro, a sam piłkarz podpisał z zespołem z Serie A czteroletni kontrakt.

Lewoskrzydłowy jest wychowankiem "Los Xeneizes". W poprzednim sezonie w barwach tej drużyny rozegrał 31 spotkań, w których strzelił cztery gole oraz zanotował osiem asyst.

Juan Manuel Sánchez Miño zostanie zaprezentowany w nowym klubie po tym, jak Torino dopełni wszelakich formalności związanych z jego sprowadzeniem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Poprosił klub o pilne spotkanie Xavi już zdecydował?! Poprosił klub o pilne spotkanie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy