Oficjalnie: Miszczuk w Arce Gdynia

Oficjalnie: Miszczuk w Arce Gdynia
Redakcja
Redakcja
Źródło: Arka Gdynia

Jakub Miszczuk podpisał dzisiaj umowę z Arką Gdynia.

Bramkarz przeniósł się do Arki Gdynia z Lecha Poznań. Podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2014 roku.

Należy przypomnieć, że Miszczuk grał już w gdyńskim klubie wiosną zeszłego sezonu, zaliczył 4 występy, jednak później wrócił do Poznania. Ostatnio leczył kontuzję ręki.

Jakub Miszczuk urodził się 6 sierpnia 1990 roku w Sokołowie Podlaskim. Jest wychowankiem klubu Salos Sokół Podlaski. Następnie występował m. in. w Arce Nowa Sól, Zagłębiu Sosnowiec i Nielbie Wągrowiec. Mierzy 186 centymetrów wzrostu, waży 76 kilogramów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy