OFICJALNIE: Miszta, Piasecki i Nawotka w Sosnowcu

OFICJALNIE: Miszta, Piasecki i Nawotka w Sosnowcu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o pozyskaniu Cezarego Miszty, Fabiana Piaseckiego i Tomasza Nawotki.

Po spadku z Ekstraklasy władze klubu chcą zrobić wszystko, aby zespół włączył się w następnym sezonie do walki o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Między innymi dlatego zdecydowano się pozyskać Cezarego Misztę, Fabiana Piaseckiego i Tomasza Nawotkę.

Bramkarz przeprowadza się do Sosnowca z warszawskiej Legii na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

17-latek występował w poprzednim sezonie głównie w rezerwach stołecznego klubu. Tam zanotował 10 występów. W sześciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Drugi z pozyskanych piłkarzy trafił do Zagłębia z Miedzi Legnica. Jego kontrakt z nowym pracodawcą będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku.

Piasecki wystąpił w minionych rozgrywkach w 28 ligowych meczach. Na jego dorobek złożył się jeden gol i pięć asyst.

Ostatni ze sprowadzonych graczy podobnie jak Miszta przenosi się do spadkowicza z warszawskiej Legii na zasadzie wypożyczenia. Umowę podpisał do 30 czerwca 2020 roku.

Dla Nawotki jest to powrót do Zagłębia, w którym spędził ostatnie sześć miesięcy. W tym czasie rozegrał 16 spotkań i strzelił jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy