Oficjalnie: Mladenović w 1. FC Köln

Oficjalnie: Mladenović w 1. FC Köln
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: 1. FC Köln

Filip Mladenović wzmacnia 1. FC Köln, podpisując umowę do 30 czerwca 2019 roku.

Lewy obrońca rodem z Serbii przenosi się z  BATE Borysów, by spróbować swoich sił w Bundeslidze.

Według nieoficjalnych informacji kwota tego transferu wyniosła 1,4 miliona euro.

24-latek w BATE spędził zaledwie sezon, ale zdążył zrobić spore wrażenie - choćby strzelając dwie bramki w meczu Ligi Mistrzów z Romą. Wcześniej grał w Crvenej zveździe i Boracu Čačak.

Mladenović ma za sobą debiut w reprezentacji Serbii, jednak jeszcze w 2012 roku, od tego czasu nie zaliczył kolejnego meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy