Oficjalnie: Młody Anglik w Swansea

Oficjalnie: Młody Anglik w Swansea
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Swansea City

Alfie Mawson został nowym zawodnikiem Swansea.

Środkowy defensor w minionym sezonie reprezentował barwy Barnsley. W sumie w tym czasie wystąpił w 48 spotkaniach, w których strzelił siedem goli i walnie przyczynił się do powrotu "The Tykes" do Championship.

Chociaż w oficjalnym klubowym komunikacie nie pojawiła się cena wykupu 22-latka z klubu z Oakwell, ale w mediach mówi się o cenie około pięciu milionów funtów. Obrońca związał się z nowym pracodawcą kontraktem do 2020 roku.

Mawson w przeszłości grał jeszcze w takich ekipach jak Wycombe Wanderers czy Luton Town. Jest wychowankiem Brentfordu, w którym jednak nigdy nie dane mu było zadebiutować w rozgrywkach ligowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy