Oficjalnie: Moisander w Bundeslidze

Oficjalnie: Moisander w Bundeslidze fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Werder

Niklas Moisander zagra w Werderze Brema.

Do Bundesligi środkowy obrońca przenosi się z włoskiej Sampdorii, do której trafił rok temu na zasadzie wolnego transferu z Ajaksu Amsterdam. Fin parafował trzyletnią umowę. 

Szczegóły finansowe transakcji nie zostały ujawnione, ale na konto klubu z Genui trafiły prawdopodobnie niecałe dwa miliony euro. Podczas swojej przygody w Italii Moisander zaliczył 22 występy w Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy