Oficjalnie: Montolivo w Milanie

Oficjalnie: Montolivo w Milanie
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: AC Milan

Riccardo Montolivo na zasadzie wolnego transferu przeniesie się z Fiorentiny do Milanu.

Od dłuższego czasu zawodnik ten był łączony z Milanem, jednak do rozstrzygnięcia doszło dopiero w dniu dzisiejszym. 27-letni Włoch podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 2016 roku, a za każdy rok gry Montolivo będzie inkasował 2,5 miliona euro, czyli o 500 tysięcy euro więcej niż do tej pory oferowała mu Fiorentina. Obecny kontrakt piłkarza obowiązywał do czerwca obecnego roku, dlatego zespół "Rossonerich" zasili na zasadzie wolnego transferu.

Milanowi zależało na pozyskaniu jak największej ilości klasowych piłkarzy, gdyż z końcem obecnego sezonu z zespołu odejdzie kilku zawodników, jak na przykład  Clarence Seedorf,  Mathieu Flamini oraz Marc Van Bommel.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy