OFICJALNIE: Montpellier wykupiło Delorta

OFICJALNIE: Montpellier wykupiło Delorta
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Montpellier HSC

Montpellier pozyskało Andy'ego Delorta na stałe.

27-latek, który trafił do Montpellier z Touluzy na zasadzie wypożyczenia, obowiązującego 30 czerwca 2019 roku zaliczył bardzo udaną rundę. Jego dobra postawa w znacznym stopniu przyczyniła się do tego, że zespół uplasował się w lidze na szóstym miejscu.

Przy okazji transferu czasowego działacze zastrzegli sobie możliwość pierwokupu tego piłkarza. Teraz postanowili skorzystać z tej możliwości i pozyskali byłego młodzieżowego reprezentanta Francji na stałe. Kwota transakcji nie została podana do wiadomości publicznej.

Delort rozegrał w minionym sezonie 36 ligowych spotkań. W tym czasie strzelił 14 goli i zanotował siedem asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy