OFICJALNIE: Néstor Araujo piłkarzem Celty

OFICJALNIE: Néstor Araujo piłkarzem Celty
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Celta Vigo

Celta Vigo ogłosiła pozyskanie Néstora Araujo.

Araujo związał się z Celtą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023.

26-latek przeniósł się do La Liga z ekipy Santos Laguna na zasadzie transferu definitywnego. W barwach tej drużyny występował nieprzerwanie od 2013 roku.

Defensor posiada wiele atutów, które skłoniły działaczy klubu do sięgnięcia po niego. Zawodnik imponuje przede wszystkim znakomitym wyprowadzeniem piłki oraz nieprzeciętną siłą, która okazuje się niezbędna w pojedynkach z napastnikami.

Warto dodać, że Araujo to 27-krotny reprezentant Meksyku. Zawodnik nie znalazł się jednak w kadrze tej ekipy na Mistrzostwa Świata, ponieważ z gry wykluczyła go kontuzja.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy