OFICJALNIE: Nick Pope na dłużej w Burnley

OFICJALNIE: Nick Pope na dłużej w Burnley
Jan Piekutowski
Jan Piekutowski
Źródło: Burnley FC

Burnley poinformowało, że Nick Pope przedłużył umowę z klubem.

Kiedy 27-letni bramkarz trafił w szeregi „The Clarets” w 2016 roku, Charlton Athletic otrzymał za niego nieco ponad milion funtów. 

Przez trzy lata, które Anglik spędził w drużynie z Turf Moore, zdołał wystąpić w 45 meczach. Szczególnie napięty był dla niego sezon 2017/2018, w którym przywdziewał bramkarską bluzę Burnley 35 razy.

W niedawno zakończonym sezonie nie dostał szansy w jakimkolwiek meczu Premier League. Mimo tego zdecydował się na podpisanie umowy, na mocy której zostanie w klubie do 2023. W kontrakcie istnieje także opcja przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

- Kiedy podpisuje się czteroletnią umowę, bierze się pod uwagę całe otoczenie. Ja znajduję się w dobrym miejscu. Ponadto czuję się już w pełni sprawny, a moje barki wyglądają w porządku. Nie mogę doczekać się nowego sezonu – powiedział zainteresowany.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy