OFICJALNIE: Nie Szymański, a Islandczyk w CSKA Moskwa

OFICJALNIE: Nie Szymański, a Islandczyk w CSKA Moskwa
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: CSKA Moskwa

CSKA Moskwa sfinalizowało transfer Arnóra Sigurðssona.

Zawodnik związał się z CSKA umową do 30 czerwca 2023 roku. Szwedzki IFK Norrköping w ramach jego sprzedaży ma zarobić 40 milionów szwedzkich koron (według szwedzkich mediów), czyli w przeliczeniu 3,76 miliona euro.

Urodzony w 1999 roku młodzieżowy reprezentant Islandii ma profil bardzo zbliżony do Sebastiana Szymańskiego, który wydawał się alternatywą w razie niepowodzenia transferu Sigurðssona. Również występuje na skrzydle lub jako ofensywny pomocnik, jest w tym samym wieku, dopiero buduje pozycję w piłce seniorskiej.

Sigurðsson w trwającym sezonie ligi szwedzkiej strzelił trzy bramki i zaliczył trzy asysty w 17 meczach.

Dla CSKA to duży wydatek - największy transfer od sprowadzenia latem 2014 roku Romana Eremenki z Rubina Kazań za około sześć milionów euro.

Kompilacja zagrań Islandczyka:

Arnór Sigurðsson (1999) - Highlights 2017/18 from Total Football on Vimeo.

Moskiewski klub zalicza bardzo pracowity ostatni dzień okna. Rano potwierdził pozyskanie 21-letniego napastnika z Japonii, Takumy Nishimury, a w kolejce czeka jeszcze 20-letni środkowy pomocnik Iwan Obljakow.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy