OFICJALNIE: Nie tylko Ampadu opuszcza Chelsea. Lewis Baker zagra w Fortunie Düsseldorf

OFICJALNIE: Nie tylko Ampadu opuszcza Chelsea. Lewis Baker zagra w Fortunie Düsseldorf
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fortuna Düsseldorf

Lewis Baker zasilił szeregi Fortuny Düsseldorf.

Środkowy pomocnik przeniósł się do niemieckiego zespołu na zasadzie wypożyczenia z Chelsea. W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami znalazł się także zapis umożliwiający definitywnego wykupienie 24-letniego zawodnika przez drużynę z Bundesligi po zakończeniu zbliżającego się sezonu.

Były młodzieżowy reprezentant Anglii jest wychowankiem „The Blues”, ale nigdy nie dostał prawdziwej szansy w szeregach ekipy ze Stamford Bridge, o czym świadczy fakt, że w pierwszym zespole zanotował jedynie trzyminutowy epizod w meczu FA Cup przeciwko Derby County (2:0) w sezonie 2013/2014.

Lewis Baker dużo więcej okazji do wykazania się swoimi umiejętnościami miał na wypożyczeniach w MK Dons, Vitesse, Middlesbrough, Leeds oraz Reading. W ostatnich dwóch wymienionych klubach spędził minione rozgrywki i rozegrał w nich w sumie 33 spotkaniach, w których strzelił jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy