OFICJALNIE: Niecodzienny komunikat Odry Opole. Ultimatum dla trenera Rumaka

OFICJALNIE: Niecodzienny komunikat Odry Opole. Ultimatum dla trenera Rumaka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Odra Opole

Działacze Odry Opole opublikowali niecodzienne oświadczenie dotyczące przyszłości trenera Mariusza Rumaka.

Drużyna Odry rozpoczęła rywalizację w I lidze od bezbramkowego remisu z Miedzią Legnica. Po nim zanotowała cztery porażki - z Puszczą Niepołomice, GKS-em Tychy, Stomilem Olsztyn i GKS-em Bełchatów. Władze klubu z Opola dały jasno do zrozumienia, że w przypadku kolejnej przegranej Rumak zostanie zwolniony.


„Zarząd klubu Odra Opole podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu z Radomiakiem oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, kontrakt z trenerem zostanie rozwiązany” - poinformowała Odra.

O podobnych ultimatach dla szkoleniowców pisze się dość często. Kluby jednak nie potwierdzają tego w komunikatach. Jak widać Odra postanowiła zrobić wyjątek.

Rumak przejął zespół z Opola w maju 2018 roku. Do tej pory poprowadził go w 45 spotkaniach. Jego bilans to 14 wygranych, 11 remisów i 20 porażek.

Odra zmierzy się z Radomiakem w sobotę. Początek meczu o 19:45.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Stanowisko Leganés w kwestii transferu Braithwaite'a. „Ten przepis jest niesprawiedliwy” OFICJALNIE: Stanowisko Leganés w kwestii transferu Braithwaite'a. „Ten przepis jest niesprawiedliwy” Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy