Oficjalnie: Nilmar w El Jaish

Oficjalnie: Nilmar w El Jaish
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: El Jaish

Brazylijski napastnik Nilmar został nowym zawodnikiem El Jaish. Kontrakt będzie obowiązywał do 2016 roku.

29-latek jest wychowankiem Internacionalu Porto Alegre, z którego w 2004 roku trafił do Olympique Lyon. We Francji spędził zaledwie rok i postanowił wrócić do ojczyzny do Corinthians. W São Paulo musiał rywalizować z takimi snajperami jak:  Carlos Tévez, Jô oraz Bobô.
 
W 2007 roku powrócił do swojego rodzimego klubu SC Internacional. Znów nie zabawił w nim zbyt długo i już dwa lata później trafił za 11 milionów euro do Villarrealu. Po spadku hiszpańskiego zespołu przeniósł się do Kataru. Dotychczas występował w barwach Al Rayyan, skąd przeniósł się do ligowego rywala El-Jaish.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy