Oficjalnie: Noboa w FK Rostów

Oficjalnie: Noboa w FK Rostów
Redakcja
Redakcja
Źródło: FK Rostów

Christian Noboa został nowym zawodnikiem FK Rostów.

30-letni reprezentant Ekwadoru przez ostatnie pół roku bronił barw PAOK-a Saloniki. Tam zdołał rozegrać zaledwie 17 spotkań, w których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. 30-latek zdecydował się jednak na powrót do ligi, w której spędził większość swojej kariery, a mianowicie rosyjskiej. W przeszłości występował już w Rubinie Kazań i Dynamie Moskwa, gdzie łącznie spędził osiem lat.

Dzisiaj jego pozyskanie ogłosiła czwarta ekipa w ligowej stawce, FK Rostów. Dla nich jest to już trzeci transfer w przeciągu ostatniego tygodnia, gdyż już wcześniej zaprezentowano Witalija Djakowa i Sardara Azmouna.

Noboa ma na koncie 56 występów w swojej reprezentacji, z którą to uczestniczył w Mistrzostwach Świata w Brazylii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy