Oficjalnie: Nowa umowa Bazoera

Oficjalnie: Nowa umowa Bazoera
Redakcja
Redakcja
Źródło: Ajax Amsterdam

Riechedly Bazoer przedłużył do 2020 roku swój kontrakt z Ajaksem Amsterdam.

18-latek w barwach pierwszej drużyny ze stolicy Holandii zadebiutował w październiku ubiegłego roku. Od tej pory rozegrał 16 spotkań, w których zdobył dwie bramki. Wcześniej grał w zespole młodzieżowym do którego trafił w 2012 roku z akademii PSV Eindhoven.

Bazoer jest według włodarzy jednym z największych talentów, które obecnie znajdują się w składzie 33-krotnego mistrza Holandii. Sam zainteresowany nie ukrywa zadowolenia z faktu gry dla Ajaksu:

- Tu jest moja przyszłość. Kiedy widzisz jak wielu utalentowanych graczy mamy, jaki w sobie mamy potencjał, wiem, że możemy zrobić coś wielkiego i chciałbym w tym uczestniczyć. Poza tym mogę się tu stać lepszym zawodnikiem, zarówno pod względem piłkarskim, jak i taktycznym - powiedział Bazoer.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy