Oficjalnie: Nowa umowa Felipe Andersona

Oficjalnie: Nowa umowa Felipe Andersona
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: SS Lazio

Felipe Anderson przedłużył swój kontrakt z rzymskim Lazio do końca czerwca 2020 roku.

21-letni ofensywny pomocnik trafił na Stadio Olimpico w lipcu 2013 roku z Santosu za 7,5 miliona euro. Brazylijczyk w swoim pierwszym sezonie w barwach "Biancocelesti" niczym szczególnym się nie wyróżnił, ale w obecnym jest uznawany za jedno z największych odkryć w Serie A.

Felipe Anderson w bieżących rozgrywkach wystąpił w 24 meczach w koszulce Lazio, w których strzelił dziewięć bramek oraz zanotował osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy