Oficjalnie: Nowa umowa menedżera Nottinghamu

Oficjalnie: Nowa umowa menedżera Nottinghamu fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nottingham Forest FC

Dougie Freedman przedłużył swój kontrakt z Nottingham Forest o dwa lata.

Włodarze klubu z Championship zdecydowali się podpisać nową umowę ze Szkotem. Były menedżer Boltonu i Crystal Palace objął drużynę z Nottingham na początku lutego, kiedy to zastąpił zwolnionego Stuarta Pearce'a. Kuwejccy właściciele zespołu nie kryją, że wiążą z Freedmanem spore nadzieje i liczą na to, że uda mu się wprowadzić ich drużynę do Premier League.

Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek ekipa z City Ground zajmuję dziesiątą pozycję w ligowej tabeli i w ostatnich pięciu spotkaniach popularni "Forest" nie zanotowali żadnego zwycięstwa.

DOMINIK CHLASTAWA

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy