OFICJALNIE: Nowa umowa napastnika Interu
2017-11-02 20:13:15; Aktualizacja: 8 lat temu
Éder przedłużył swój kontrakt z Interem Mediolan.
Doświadczony napastnik porozumiał się z włodarzami „Nerazzurrich” w kwestii warunków finansowych nowej umowy i związał się z włoskim klubem do końca czerwca 2021 roku.
Reprezentant „Squadra Azzurra” w trwającym sezonie nie może liczyć na regularną grę w barwach ekipy z San Siro i musiał pogodzić się z funkcją rezerwowego. Z tego też powodu rozegrał dla Interu zaledwie osiem spotkań i w zdecydowanej większość z nich pojawiał się na boisku na końcowe minuty meczu.
Éder zasilił szeregi mediolańskiego klubu w styczniu 2016 roku. Najpierw występował w barwach „Nerazzurrich” na zasadzie wypożyczenia. Po zakończeniu rozgrywek został jednak definitywnie wykupiony z Sampdorii. Łącznie drużyna z Genui na odejściu 30-latka zarobiła blisko dwanaście milionów euro.

![Pep Guardiola przeszarżował? Bayer Leverkusen prowadzi na Etihad Stadium! [WIDEO]](img/photos/112951/170x113/xyz.jpg)






![Pep Guardiola robi przemeblowanie. Składy na Manchester City - Bayer 04 Leverkusen [OFICJALNIE]](img/photos/112949/170x113/manchester-city-bayern-leverkusen.jpg)
![Pep Guardiola przeszarżował? Bayer Leverkusen prowadzi na Etihad Stadium! [WIDEO]](img/photos/112951/90x60/xyz.jpg)






![Pep Guardiola robi przemeblowanie. Składy na Manchester City - Bayer 04 Leverkusen [OFICJALNIE]](img/photos/112949/90x60/manchester-city-bayern-leverkusen.jpg)





