Oficjalnie: Nowy bramkarz ostatecznie w Sunderlandzie. FIFA zatwierdziła transfer

Oficjalnie: Nowy bramkarz ostatecznie w Sunderlandzie. FIFA zatwierdziła transfer
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sunderland AFC

Michael Simões Domingues zasilił szeregi Sunderlandu.

25-letni golkiper przeszedł do angielskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego z Boavisty i związał się z nowym pracodawcą kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2018 roku. Według nieoficjalnych informacji, portugalski zespół zarobił na sprzedaży swojego piłkarza 1,5 miliona euro.

Niewiele jednak brakowało, a ta transakcja nie doszłaby do skutku. Całe zamieszanie wokół przenosin Miki do Sunderlandu było spowodowane problemami technicznym ekipy z Porto, która nie zdołała tuż przed zamknięciem okienka wysłać wszystkich potrzebnych dokumentów, potwierdzających zawarcie transakcji między oboma klubami. Na szczęście FIFA przychyliła się do tłumaczeń „As Panteras” i bramkarz będzie mógł teraz dołączyć do drużyny „Czarnych Kotów”.

Były młodzieżowy reprezentant Portugalii występował w Boaviście od lipca 2014 roku. Od tego czasu zawodnik, który w przeszłości zaliczył pobyt w takich klubach jak União de Leiria, Benfica oraz Atlético CP rozegrał 63 spotkania dla tego zespołu, w których 24 razy zachował czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy