Oficjalnie: Nowy klub Acquafreski

Oficjalnie: Nowy klub Acquafreski
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Bologna FC

Robert Acquafresca będzie występował dla Ternany.

Mający polskie korzenie Włoch w ostatnim czasie był graczem Bolonii, jednak nie mógł liczyć na występy w pierwszym zespole. Ze względu na kontuzję kolana napastnik został przesunięty do drużyny rezerw, w której miał grać już do końca swojego kontraktu, czyli do końca czerwca tego roku. W ostatni dzień zimowego okna transferowego pozyskała go jednak Ternana.

O transakcji poinformowała na swoim Twitterze Bologna. „Rossoblu” w krótkim komunikacie poinformowali, że zawodnik przeniesie się do „Rossoverdich” na zasadzie transferu definitywnego. Klub nie zdecydował się podać kwoty, jaką otrzymał od Ternany. Acquafresca będzie występował w Serie B przynajmniej do końca obecnego sezonu.

Napastnik trafił do Bolonii w 2011 roku z Genoi. W sumie rozegrał dla niej 122 mecze, w których wpisał się na listę strzelców 15 razy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy