Oficjalnie: Nowy klub Arajuuriego

Oficjalnie: Nowy klub Arajuuriego fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Brøndby IF

Paulus Arajuuri został nowym zawodnikiem Brøndby IF.

Już od dłuższego czasu przyszłość Fina w Lechu Poznań stała pod dużym znakiem zapytania ze względu na jego kontrakt, który wygasał z końcem 2016 roku. Zawodnik twierdził zresztą, że przygodę w Polsce traktuje jedynie jako jeden z kroków w swojej karierze. Teraz spekulacje o potencjalnym odejściu obrońcy "Kolejorza" potwierdziły się, bowiem związał się on trzyletnim kontraktem z Brøndby IF.

Wciąż brakuje natomiast porozumienia między oboma klubami, dlatego na chwilę obecną nie jest jasne, czy 28-latek trafi do Skandynawii teraz, czy dopiero po wygaśnięciu umowy w Poznaniu. Zdaniem duńskich mediów, najbardziej prawdopodobna jest ta pierwsza opcja. Nie ulega natomiast wątpliwości, że strony będą prowadziły rozmowy w sprawie natychmiastowej realizacji transakcji.

Ostateczny bilans Arajuuriego w barwach Lecha to 58 spotkań i trzy bramki. W zespole z Danii obrońca spotka się z Polakiem, Kamilem Wilczkiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy