Oficjalnie: Nowy klub Babela

Oficjalnie: Nowy klub Babela
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Deportivo La Coruña

Ryan Babel zasili szeregi Deportivo La Coruña.

Doświadczony skrzydłowy dołączy do hiszpańskiego zespołu na zasadzie wolnego transferu po tym, jak przed kilkoma dniami rozwiązał swój kontrakt z Al-Ain FC. Holender musi przejść jeszcze obowiązkowe testy medyczne i jeżeli nie wykażą one niczego niepokojącego, to podpisze on z nowym pracodawcą umowę do końca sezonu.

Babel występował w drużynie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich od lipca 2015 roku. Od tego czasu były gracz takich ekip jak Ajax, Liverpool, Hoffenheim oraz Kasımpaşa rozegrał zaledwie osiem spotkań, w których zdobył jednego gola oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy