Oficjalnie: Nowy klub Berbatowa

Oficjalnie: Nowy klub Berbatowa
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: PAOK

Dymitar Berbatow przenosi się do PAOK-u.

Klub z Salonik potwierdził dziś rano, że Bułgar dołączył do zespołu na zasadzie wolnego transferu. Po uprzednim odbyciu badań lekarskich, podpisał roczny kontrakt, który nie zawiera opcji przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

34-latek pozostawał bez pracodawcy od momentu, gdy wraz z końcem poprzedniego sezonu rozstał się z Monaco. Mimo wielu ofert z decyzją czekał kilka miesięcy, ostatecznie wybierając przeprowadzkę do Grecji. 

Jeszcze we wtorek wydawało się, że Berbatow wróci na Wyspy. W ostatnich godzinach angielskiego okna media łączyły napastnika z transferem do Aston Villi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy