Oficjalnie: Nowy klub Berbatowa

Oficjalnie: Nowy klub Berbatowa
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: PAOK

Dymitar Berbatow przenosi się do PAOK-u.

Klub z Salonik potwierdził dziś rano, że Bułgar dołączył do zespołu na zasadzie wolnego transferu. Po uprzednim odbyciu badań lekarskich, podpisał roczny kontrakt, który nie zawiera opcji przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

34-latek pozostawał bez pracodawcy od momentu, gdy wraz z końcem poprzedniego sezonu rozstał się z Monaco. Mimo wielu ofert z decyzją czekał kilka miesięcy, ostatecznie wybierając przeprowadzkę do Grecji. 

Jeszcze we wtorek wydawało się, że Berbatow wróci na Wyspy. W ostatnich godzinach angielskiego okna media łączyły napastnika z transferem do Aston Villi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy