Oficjalnie: Nowy klub Bruno Alvesa

Oficjalnie: Nowy klub Bruno Alvesa
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Cagliari

Bruno Alves zagra w Serie A.

Nowym pracodawcą reprezentanta Portugalii będzie Cagliari, które wywalczyło w zakończonym sezonie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Środkowy obrońca przeszedł dziś testy medyczne i podpisał dwuletnią umowę.

34-latek to niezwykle doświadczony piłkarz, który ma na swoim koncie ponad 70 występów w Lidze Mistrzów. To duże wzmocnienie włoskiego klubu, w którym występuje także Bartosz Salamon, który być może utworzy duet defensorów z nowym zawodnikiem.

Bruno Alves ostatnie trzy lata spędził w Fenerbahçe SK, z którym postanowił nie przedłużać kontraktu wygasającego z końcem czerwca bieżącego roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy