OFICJALNIE: Nowy klub Buricia

OFICJALNIE: Nowy klub Buricia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Hapoel Hajfa

Jasmin Burić znalazł nowy zespół. Bośniacki bramkarz, który ma również polskie obywatelstwo, będzie reprezentował barwy Hapoelu Hajfa.

32-letni golkiper podpisał z izraelskim klubem umowę do 30 czerwca 2021 roku z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Do Hapoelu przenosi się na zasadzie wolnego transferu z uwagi na wygasający kontrakt z Lechem Poznań.

Burić był zawodnikiem „Kolejorza” od 2009 roku, kiedy to trafił do Polski z NK Čelik Zenica. W barwach Lecha rozegrał w sumie 210 spotkań, notując w nich 90 czystych kont. Jeśli chodzi o rozgrywki 2018/2019, Bośniak wybiegał na ekstraklasowe murawy 27 razy. W ośmiu meczach nie przepuścił ani jednej bramki.

Lech z wyprzedzeniem poinformował, że Burić opuści jego szeregi. W Poznaniu nie będzie dalej występował również Matúš Putnocký. Nowym bramkarzem „Kolejorza” został już 24-letni Mickey van der Hart.

Hapoel zakończył sezon 2018/2019 na jedenastym miejscu w tabeli izraelskiej ekstraklasy, mając punkt przewagi nad strefą spadkową. Wcześniej stracił tylko jedno „oczko” do szóstej lokaty gwarantującej rywalizację w grupie mistrzowskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE] LC Sailors celuje w bycie najlepszym zespołem w regionie. Klub ustanowił zakupowy rekord Singapuru [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy