Oficjalnie: Nowy klub Daniela Carvalho

Oficjalnie: Nowy klub Daniela Carvalho
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Goias

Daniel Carvalho przechodzi do Goiás.

32-latek pozytywnie przeszedł testy medyczne i podpisał roczny kontrakt z spadkowiczem. Ostatni sezon spędził w Botafogo, drużynie która z kolei wywalczyła awans do elity. Wystąpił w 33 meczach i strzelił trzy gole.

Skrzydłowemu w przeszłości wróżono dużą karierę, zwłaszcza gdy błyszczał w CSKA Moskwa. W 2007 roku jego kariera wyraźnie jednak wyhamowała, zaczęły się egzotyczne przygody i bardzo szybko wróci do ojczyzny. W reprezentacji Brazylii rozegrał trzy spotkania, zdobył jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy