Oficjalnie: Nowy klub Emanuelsona

Oficjalnie: Nowy klub Emanuelsona
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sheffield Wednesday

Urby Emanuelson trafił do Sheffield Wednesday.

Holender od kilku miesięcy nie miał klubu po tym jak rozstał się z Hellasem Werona. 30-latek związał się teraz kontraktem z Sheffield Wednesday, o czym poinformował klub na swojej stronie internetowej. "The Owls" nie poinformowali jednak, jak długo będzie obowiązywała umowa zawodnika.

Dla Emanuelsona nie będzie to pierwszy pobyt w Anglii. W rundzie wiosennej sezonu 2012-2013 został wypożyczony z Milanu do Fulham, w którym wystąpił w 13 spotkaniach w Premier League. Teraz wychowanka Ajaksu czeka przygoda na niższym szczeblu angielskich rozgrywek, w Championship.

Wszechstronny zawodnik zapowiadał się w Amsterdamie na solidnego gracza, lecz z czasem jego forma spadała i co raz częściej zmieniał kluby. W ciągu ostatnich dwóch lat bronił barw trzech drużyn - Romy, Atalanty i Hellasu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy