Oficjalnie: Nowy klub Farfána

Oficjalnie: Nowy klub Farfána
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Jefferson Farfán dołącza do Lokomotiwu Moskwa.

Wspomniany klub potwierdził dziś za pośrednictwem strony internetowej, że reprezentant Peru pozytywnie przeszedł testy medyczne i złożył podpis pod półroczną umowę. Zawiera ona opcję przedłużenia kontraktu o kolejny rok.

32-latek od października 2016 roku pozostawał bez klubu. Wówczas rozstał się z Al-Jazira Club, gdzie po udanym rozpoczęciu sezonu (dwa gole w trzech meczach) postanowił zakończyć współpracę. Okazało się, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zalegano mu z płatnościami.

Skrzydłowy to bardzo doświadczony zawodnik, doskonale znany kibicom z lat spędzonych w PSV Eindhoven i Schalke. W tej drugiej ekipie rozegrał 170 spotkań w Bundeslidze, w których zdobył 39 bramek, a przy 48 asystował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy