OFICJALNIE: Nowy klub Foszmańczyka

OFICJALNIE: Nowy klub Foszmańczyka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ruch Chorzów

Tomasz Foszmańczyk będzie występował w Ruchu Chorzów.

33-letni ofensywny pomocnik podpisał z drugoligowcem umowę do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia.

- Ruchowi się nie odmawia. Myślę, że każdy piłkarz ma w swoim życiorysie ten szczególny klub, któremu nie odmówi. Cieszę się, że mogłem tu wrócić i być częścią zespołu. Postaram się jak najbardziej pomóc na boisku - powiedział zawodnik po parafowaniu kontraktu.

Ostatnio Foszmańczyk był związany z Chojniczanką Chojnice, dla której rozegrał w tym sezonie 17 meczów w I lidze.

Dla pomocnika jest to powrót do chorzowskiego klubu po blisko 13 latach. W międzyczasie reprezentował on barwy Polonii Bytom, GKS-u Jastrzębie, Rakowa Częstochowa, Ruchu Radzionków, Warty Poznań, Korony Kielce, Bruk-Betu Termaliki Nieciecza i GKS-u Katowice. Dla Korony i Termaliki rozegrał w sumie 41 meczów w Ekstraklasie (dwa gole, cztery asysty). Na jej zapleczu ma na koncie 185 spotkań.

Ruch zajmuje czternaste miejsce w tabeli II ligi (trzeci poziom rozgrywkowy). Nad strefą spadkową ma tylko punkt przewagi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy