Oficjalnie: Nowy klub Grafite

Oficjalnie: Nowy klub Grafite
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Al Sadd

Grafite przenosi się z Al Ahli do katarskiego Al Sadd.

W klubie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich Brazylijczyk spędził trzy i pół roku po transferze z Wolfsburga. W sezonie 2012/2013 wygrał mistrzostwo, a także został uznany najlepszym zawodnikiem ligi, wyprzedzając Asamoaha Gyana.

Łącznie w Al Ahli strzelił 63 bramki w 79 ligowych występach.

35-letni napastnik w szczytowej formie w sezonie 2008/2009 był najlepszy w Bundeslidze, strzelając 28 bramek w 25 meczach, gdy "Wilki" sięgały po mistrzostwo.

W Katarze spotka się z rodakami Muriquim i Rodrigo Tabatą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy