OFICJALNIE: Nowy klub Koseckiego

OFICJALNIE: Nowy klub Koseckiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Adana Demirspor

Jakub Kosecki odszedł ze Śląska Wrocław.

Pięciokrotny reprezentant Polski przeszedł już testy medyczne i podpisał kontrakt z zespołem Adana Demirspor. Umowa będzie ważna do 30 czerwca 2021 roku.

Według „Przeglądu Sportowego” Turcy mają zapłacić za Koseckiego nieco ponad 300 tysięcy euro. Na koncie Śląska pozostanie jednak ostatecznie 250 tysięcy, reszta trafi do poprzedniego klubu skrzydłowego - Sandhausen.

Kosecki przeniósł się z niemieckiego zespołu do Wrocławia w zeszłym roku. W sezonie 2017/2018 rozegrał 26 spotkań w Ekstraklasie, notując w nich cztery trafienia i pięć ostatnich podań. Nowe rozgrywki 27-letni skrzydłowy rozpoczął od bramki w meczu z Cracovią. Śląsk wygrał z krakowianami 3:1.

Demirspor będzie drugim zagranicznym klubem w seniorskiej karierze Koseckiego. Drużyna z mieszczącej się w południowej części kraju Adany rywalizuje w drugiej lidze tureckiej. Poprzedni sezon zakończyła na trzynastym miejscu w tabeli.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy