Oficjalnie: Nowy klub Mario Gómeza

Oficjalnie: Nowy klub Mario Gómeza
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: VfL Wolfsburg

Mario Gómez został ogłoszony nowym nabytkiem Wolfsburga.

Niemieckie media informują, że karta zawodnicza napastnika kosztowała jego nowego pracodawcę około siedmiu milionów euro. W ostatnim czasie pozostawał on zawodnikiem Fiorentiny, do której dołączył w 2013 roku.

Gómez spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Besiktasie. Zdobył w tym czasie 26 bramek w 33 meczach tureckiej Super Lig, co zapewniło mu statuetkę Tureckiego Złotego Buta.

- Szukaliśmy okazji do zakontraktowania Mario w zimie, więc cieszymy się, że teraz nam się to wreszcie powiodło — skomentował dyrektor sportowy „Wilków”, Klaus Allofs. - Jest on napastnikiem światowej klasy, który poza wielkimi umiejętnościami, wniesie do naszego zespołu olbrzymie doświadczenie. Pasuje tutaj idealnie — dodał.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy