Oficjalnie: Nowy klub Montaniera

Oficjalnie: Nowy klub Montaniera fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nottingham Forest FC

Philippe Montanier został nowym szkoleniowcem Nottingham Forest FC.

Francuski trener po rozstaniu z Rennes zdecydował się zmienić otoczenie i przyjął propozycję poprowadzenia klubu z Championship.

Montanier po uzgodnieniu warunków indywidualnego kontraktu podpisał dwuletni kontrakt z Nottingham Forest. Włodarze angielskiego zespołu liczą na to, że w tym czasie ich nowy menadżer zdoła wprowadzić dwukrotnego zdobywcę Pucharu Europy (1979, 1980) do Premier League.

Warto również dodać, że w przeszłości 51-letni trener pracował w takich drużynach jak Valenciennes oraz Real Sociedad.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy