Oficjalnie: Nowy kontrakt gwiazdy Ajaksu

Oficjalnie: Nowy kontrakt gwiazdy Ajaksu
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Ajax Amsteram

Lasse Schöne doszedł do porozumienia z Ajaksem Amsterdam i związał się z drużyną mistrza Holandii nowym kontraktem, który obowiązywać będzie do 2017 roku.

Obecna umowa obowiązywała do końca tego sezonu. 28-latkiem zainteresowane były kluby z Anglii czy Niemiec, ale ostatecznie pomocnik zdecydował się pozostać w zespole "Godenzonen" na kolejne dwa sezony.

Schöne zawodnikiem Ajaksu jest od 2012 roku, kiedy to przeszedł do stołecznej drużyny z NEC Nijmegen na zasadzie wolnego transferu. Od tamtego czasu wystąpił w 115 meczach pierwszego zespołu, w których strzelił 31 goli.

12 sierpnia 2009 pomocnik zadebiutował też w reprezentacji Danii. Dotąd dla "De Rød-Hvide" zagrał w 20 meczach, w których trafił trzy gole. Wystąpił też na Euro 2012.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy