Oficjalnie: Nowy kontrakt Srny. „Wolę mistrzostwo Ukrainy niż Ligę Mistrzów z Barceloną”

Oficjalnie: Nowy kontrakt Srny. „Wolę mistrzostwo Ukrainy niż Ligę Mistrzów z Barceloną”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Szachtar Donieck

Darijo Srna podpisał nową umowę z Szachtarem.

Legenda klubu z Doniecka związała się z nim kontraktem do 30 czerwca 2018 roku. Już po jego parafowaniu 35-latek odniósł się m.in. do plotek łączących go z transferem do mocniejszej ligi. Nie od dziś wiadomo, że doświadczonego prawego obrońcę bardzo chciałaby mieć u siebie Barcelona.


- Jestem bardzo szczęśliwy. Chcę zakończyć swoją karierę w Szachtarze. Gdy prezydent zaproponował mi nowy kontrakt, tylko podziękowałem mu w odpowiedzi. Zgodziłbym się na jakiekolwiek warunki.

- Zapewne wiesz o historii z Barceloną. Moje serce jest jednak tutaj. Jestem szczęśliwy w Szachtarze. Po 14 latach nie czujesz się już jak część zespołu, tylko członek rodziny.

- Decyzję podjąłem bardzo szybko. Powiedziałem prezydentowi, że zdobycie mistrzostwa Ukrainy znaczy dla mnie więcej niż sięgnięcie po Ligę Mistrzów z Barceloną. Wszystko było jasne - przyznał Srna.

Reprezentant Chorwacji występuje w Szachtarze od 2003 roku. W tym czasie sięgnął z nim m.in. po osiem mistrzostw i sześć Pucharów Ukrainy, a także Puchar UEFA.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy