Oficjalnie: Nowy menadżer Millwall

Oficjalnie: Nowy menadżer Millwall
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Millwall FC

Włodarze Millwall FC w trybie natychmiastowym rozwiązali kontrakt z dotychczasowym szkoleniowcem zespołu - Ianem Hollowayem.

51-letni Anglik prowadził ekipę popularnych "Lwów" od stycznia minionego roku. W poprzednim sezonie udało mu się utrzymać drużynę na zapleczu Premier League. W obecnych rozgrywkach jego podopiecznym nie wiodło się jednak najlepiej. W dodatku po ostatnich czterech porażkach z rzędu klub spadł na przedostatnie miejsce w tabeli Championship i do bezpiecznej strefy traci aż osiem punktów.

- To była dla nas trudna decyzja. Liczyliśmy na to, że Ian poprowadzi zespół do osiągnięcia wyższego poziomu. Chciałbym mu podziękować za pracę i utrzymanie Millwall w lidze w minionym sezonie. Teraz jednak postanowiliśmy się z nim rozstać na tym etapie, ponieważ uważamy, że to będzie najlepsze dla klubu. Neil Harris (menadżer ekipy młodzieżowej) zgodził się przejąć obowiązki menadżera pierwszej drużyny i jestem przekonany, że kibice dadzą mu wszelkie wsparcie w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a on postara się polepszyć naszą aktualną sytuację - powiedział Jan Berylson, prezes "Lwów".

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy