Oficjalnie: Nowy menadżer Millwall

Oficjalnie: Nowy menadżer Millwall
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Millwall FC

Włodarze Millwall FC w trybie natychmiastowym rozwiązali kontrakt z dotychczasowym szkoleniowcem zespołu - Ianem Hollowayem.

51-letni Anglik prowadził ekipę popularnych "Lwów" od stycznia minionego roku. W poprzednim sezonie udało mu się utrzymać drużynę na zapleczu Premier League. W obecnych rozgrywkach jego podopiecznym nie wiodło się jednak najlepiej. W dodatku po ostatnich czterech porażkach z rzędu klub spadł na przedostatnie miejsce w tabeli Championship i do bezpiecznej strefy traci aż osiem punktów.

- To była dla nas trudna decyzja. Liczyliśmy na to, że Ian poprowadzi zespół do osiągnięcia wyższego poziomu. Chciałbym mu podziękować za pracę i utrzymanie Millwall w lidze w minionym sezonie. Teraz jednak postanowiliśmy się z nim rozstać na tym etapie, ponieważ uważamy, że to będzie najlepsze dla klubu. Neil Harris (menadżer ekipy młodzieżowej) zgodził się przejąć obowiązki menadżera pierwszej drużyny i jestem przekonany, że kibice dadzą mu wszelkie wsparcie w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a on postara się polepszyć naszą aktualną sytuację - powiedział Jan Berylson, prezes "Lwów".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy