Oficjalnie: Nowy pomocnik w Evertonie

Oficjalnie: Nowy pomocnik w Evertonie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Everton FC

David Moyes poinformował, że jego klub zostanie wzmocniony przez dwudziestoletniego pomocnika z Gwinei Bissau.

Francisco Santos Da Silva Junior swoją karierę piłkarską rozpoczynał w młodzikach Benfiki Lizbona. Wypatrzony przez skautów "The Citizens" od sezonu 2011/2012 występował na Etihad Stadium, nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei i w styczniu młody zawodnik musiał opuścić Manchester City.

W tym momencie utalentowanego pomocnika zaprosił do siebie na testy David Moyes i po zaprezentowaniu swoich umiejętności, przekonał menadżera Evertonu. Zawodnik rodem z Gwinei Bissau, podpisał kontrakt do 2016 roku.

„The Toffees” wykazali się wyjątkową aktywnością w minionym okienku transferowym. Skład wzmocnili Landon Donovan, Darron Gibson, Nikica Jelavić oraz Steven Pienaar. Dwudziestolatek, więc jest piątym wzmocnieniem ekipy z The Goodison Park, co pokazuje, że David Moyes myśli nie tylko o bezpiecznej pozycji w Premier League, ale o zagwarantowaniu sobie udziału w kolejnej edycji Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy