OFICJALNIE: Nowy zespół Bożinowa

OFICJALNIE: Nowy zespół Bożinowa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Botev Vratsa

Waleri Bożinow ma nową drużynę.

Wielokrotny reprezentant Bułgarii związał się kontraktem z Botewem Wraca. Na jego mocy będzie występował w tym zespole do 31 grudnia 2018 roku.

- Czuję się tu jak w Nowym Jorku. Wiem, że wielu mnie skreśliło, ale pomimo wieku nadal uwielbiam grać w piłkę. To przecież moja pasja, dlatego dam z siebie wszystko - powiedział napastnik.

Bożinow przez kilka ostatnich miesięcy przywdziewał trykot Rijeki. W barwach tego zespołu rozegrał jednak tylko dwa spotkania. W jednym z nich zanotował asystę.

32-latek najlepsze lata swojej kariery ma raczej za sobą. W przeszłości grywał w takich drużynach, jak między innymi Fiorentina, Juventus, Manchester City, Parma, czy Sporting.

Po siedmiu kolejkach bułgarskiej ekstraklasy Botew plasuje się w ligowej tabeli na dziesiątym miejscu z dorobkiem siedmiu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy