OFICJALNIE: Obi Mikel wolnym zawodnikiem

OFICJALNIE: Obi Mikel wolnym zawodnikiem
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Tianjin Teda FC

Mikel John Ob zakończył swą przygodę z chińskim Tianjin Teda.

Doświadczony reprezentant Nigerii za porozumieniem stron rozwiązał trzyletni kontrakt obowiązujący go z klubem z Dalekiego Wschodu. 31-latek do drużyny tej dołączył na początku 2017 roku rozgrywając w jej barwach około 30 spotkań.

Postawa Mikela nie uchroniła jednak zespołu prowadzonego przez Uliego Steilike przed fatalnymi rezultatami odnoszonymi w zakończonym niedawno sezonie, które poskutkowały zajęciem przez Tianjin miejsca tuż nad strefą spadkową.

Nigeryjczyk dość rzadko pojawiał się jednak na boisku ze względu na kontuzje, które trapiły go przez praktycznie cały okres pobytu w Azji.

Były zawodnik londyńskiej Chelsea w najbliższej przyszłości najpewniej ponownie zamelduje się na europejskich boiskach. Na chwilę obecną faworytem do jego pozyskania pozostaje tureckie Fenerbahçe przeżywające właśnie jeden z najgorszych okresów w historii klubu.

85-krotny reprezentant Nigerii w Chelsea rozegrał ponad 300 oficjalnych spotkań dwukrotnie zostając mistrzem Anglii. Z reprezentacją zaś uczestniczył we dwóch turniejach o mistrzostwo świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy