Oficjalnie: Obinna wraca do Chievo

Oficjalnie: Obinna wraca do Chievo
Redakcja
Redakcja
Źródło: Chievo Werona

Victor Obinna po 6 latach wraca do Werony. Na razie jedynie na roczne wypożycznie.

Chievo, które ma dość spore problemy ze zdobywaniem bramek, zdecydowało się sprowadzić piłkarza przez nich znanego i sprawdzonego. Victor Obinna we włoskim klubie występował przez 3 lata i rozegrał 86 spotkań, zdobywając 20 bramek. To właśnie dzięki dobrzej grze w Chievo wypromował się do silniejszych klubów, takich jak: Inter, West Ham i Lokomotiw Moskwa.
 
Mała liczba występów w tej ostatniej drużynie jest powodem, z którego napastnik odszedł na wypożyczenie trawające  do końca 2014 roku.
 
26-letni Nigeryjczyk nie ma jednak zagwarantowanego pewnego miejsca w pierwszej jedenastce klubu z Werony, gdyż będzie musiał powalczyć  o nie z doświadczonymi: Sergio Pellissierem i Cyrilem Théréau oraz Alberto Paloschim, który kiedyś zapowiadał się na piłkarza klasy światowej. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy