Oficjalnie: Obradović w Anderlechcie

Oficjalnie: Obradović w Anderlechcie
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: RSC Anderlecht

Ivan Obradović od przyszłego sezonu będzie grał w Anderlechcie.

Serbski obrońca związał się z nowym klubem czteroletnią umową. Niespełna 27-letni zawodnik, który ostatnio bronił barw KV Mechelen, zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu po załatwieniu pozostałych formalności związanych z transferem.

Gracz linii obrony rozpoczął swoją karierę w Partizanie Belgrad, z którym dwukrotnie wygrywał rozgrywki ligowe. Latem 2011 roku przeprowadził się do Realu Saragossa, gdzie spędził ogółem cztery sezony. Następnym rozdziałem były przenosiny do belgijskiego Mechelen. W tym zespole stanowił filar defensywy, rozgrywając każde spotkanie w lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy