Oficjalnie: Obrońca Arsenalu w Championship

Oficjalnie: Obrońca Arsenalu w Championship
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Arsenal FC

Semi Ajayi do końca trwających rozgrywek będzie reprezentował barwy Cardiff City.

Nigeryjski obrońca w lipcu 2013 roku trafił do szkółki "Kanonierów" z Charltonu. Od tej pory nie udało mu się jednak jeszcze zadebiutować w barwach pierwszej drużyny z Emirates Stadium, mimo że w obecnym sezonie trzykrotnie znajdował się na ławce rezerwowych ekipy z Londynu w meczach przeciwko Hull City, Stoke City i Newcastle United.

21-latek w trwających rozgrywkach dostawał głównie szanse na pokazanie się w zespole młodzieżowym Arsenalu, w którym wystąpił w jedenastu spotkaniach i zaliczył w nich jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy