Oficjalnie: Ocampos w Marsylii

Oficjalnie: Ocampos w Marsylii
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Olympique Marsylia

Lucas Ocampos został nowym zawodnikiem Olympique Marsylia.

20-latek podpisze stały kontrakt ze Stade Vélodrome, choć nie zostało ujawnione, na przez jak długi okres będzie obowiązywał. Wiadomo tylko tyle, że klub osiągnął porozumienie z AS Monaco w sprawie permanentnego transferu.

Przez drugą część poprzedniego sezonu Argentyńczyk grał dla Marsylii na zasadzie wypożyczenia, będąc istotną postacią w rękach Marcela Bielsy. Przez ostatnie pół roku rozegrał 14 meczów, jednak tylko trzy razy od pierwszej minuty. W międzyczasie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Przed przybyciem do Francji, Ocampos rozwijał swoje umiejętności w River Plate.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy