Oficjalnie: Octávio w Fiorentinie

Oficjalnie: Octávio w Fiorentinie
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: ACF Fiorentina

Octávio, ofensywny pomocnik z Brazylii, trafił na roczne wypożyczenie do włoskiej Fiorentiny z Botafogo.

20-latek pojawił się we Florencji w piątek i pomyślnie przeszedł testy medyczne i wkrótce podpisał kontrakt z włoskim zespołem.

Rozgrywki 2013/14 pomocnik rozpoczął w swoim macierzystym klubie, jednak nie udało mu się przedostać do pierwszej drużyny i odesłano go na wypożyczenie do brazylijskiego ABC, gdzie w pięciu meczach strzelił sześć bramek.

Prowadzona przez Vincenzo Montellę Fiorentina zajęła czwarte miejsce w ostatnich rozgrywkach Serie A i w sezonie 2014/15 weźmie udział w Lidze Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony na inny stadion?! Jest oferta Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy