Oficjalnie: O'Dea w Reading

Oficjalnie: O'Dea w Reading
Redakcja
Redakcja
Źródło: Celtic FC

Darren O&#8217;Dea podpisał nowy, trzyletni kontrakt z Celtikiem Glasgow i zaraz potem trafił na wypożyczenie do angielskiego Reading. <BR><BR> "Naprawdę świetnie, że podpisałem nową umowę, ale jeszcze ważni(...)

Darren O’Dea podpisał nowy, trzyletni kontrakt z Celtikiem Glasgow i zaraz potem trafił na wypożyczenie do angielskiego Reading.

"Naprawdę świetnie, że podpisałem nową umowę, ale jeszcze ważniejszym jest, iż po wypożyczeniu będę mógł grać w piłkę. To znacząca zmiana dla mnie. Chcę udowodnić swoją wartość w dobrym klubie, jakim jest Reading, potem wrócić i zrobić dokładnie to samo tutaj" - powiedział 22-letni obrońca, który sam zaproponował rozstanie.

Młody Irlandczyk wystąpił w 50 spotkaniach Celtów, odkąd zadebiutował w 2006 roku w spotkaniu z St Mirren.
Więcej na temat: Oficjalnie Anglia Szkocja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy