OFICJALNIE: Ofensywa Probierza. Trzeci nowy napastnik Cracovii

OFICJALNIE: Ofensywa Probierza. Trzeci nowy napastnik Cracovii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała o pozyskaniu Daniela Pika.

Urodzony w Pułtusku 17-letni napastnik do tej pory występował w tamtejszej Nadnarwiance, Bugu Wyszków i ostatnio - w juniorskim zespole Polonii Warszawa. W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 był on najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny, strzelając sześć goli w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Cracovia potwierdziła, że utalentowany piłkarz trafił do krakowskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego. W najbliższym czasie wraz z resztą nowej drużyny będzie przygotowywał się on do drugiej części sezonu na zgrupowaniu w Turcji.

To trzeci nowy napastnik pozyskany przez Cracovię w trakcie zimowego okienka transferowego. Wcześniej do Krakowa trafili Deniss Rakels, dla którego to powrót do ekipy „Pasów” (wypożyczenie z Reading), oraz Nicolai Brock-Madsen, który został wypożyczony z Birmingham City.

Cracovia zajmuje obecnie dwunaste miejsce w tabeli Ekstraklasy. Zespół Michała Probierza zdobył 22 punkty w 21 spotkaniach.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy