Oficjalnie: Ojrzyński zwolniony

Oficjalnie: Ojrzyński zwolniony
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Leszek Ojrzyński nie jest już szkoleniowcem Podbeskidzia Bielsko-Biała. O jego zwolnieniu zdecydował zarząd klubu.

Ojrzyński w Podbeskidziu pracował od sierpnia 2013 roku. W tym sezonie awansował nawet do półfinału Pucharu Polski, w którym przegrał z mistrzem Polski Legią Warszawa.

Przyczyną zmiany trenera były słabe, zdaniem działaczy, wyniki, czyli 11. miejsce w tabeli Ekstraklasy po pierwszej części sezonu.

Następcą Ojrzyńskiego najprawdopodobniej będzie Marcin Brosz.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy