Oficjalnie: Ojrzyński zwolniony

Oficjalnie: Ojrzyński zwolniony
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Górnik Zabrze

Leszek Ojrzyński nie jest już trenerem Górnika.

Szkoleniowiec pracował w Zabrzu od 13 sierpnia 2015 roku, ale nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Poprowadził zespół w 22 spotkaniach, zdobywając średnio jeden punkt na mecz. W tym roku kalendarzowym odniósł trzy porażki i raz zremisował, przez co zespół spadł na ostatnie miejsce w tabeli.

Decyzja o zwolnieniu Ojrzyńskiego została podjęta po wczorajszej potyczce z Lechem. Wówczas doszło do spotkania z zarządem, na którym szkoleniowiec przedstawił dalszą wizję prowadzenia zespołu i plan na wyjście z kryzysu. Działacze nie zaakceptowali jednak propozycji.

Tymczasowo Górnik poprowadzi Jan Żurek, pracujący dotychczas w pionie sportowym.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy